Nemeth Gyorgy (1890 - 1962)
Ve vsi, signováno vpravo dole Nemeth Gyorgy, olej/plátno fixované na kartonu, 39 x 49 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Nemeth Gyorgy (1890 - 1962)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |